LV studio | Manikúra, Pedikúra Děčín

provozovna
žena

Naše služby k Vaší spokojenosti

Prodlužování řas metodou řasy na řasu 1:1

Upravené nehty a ruce patří k viditelné vizitce každého člověka.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy na 2 - 5 týdnů, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy velice přirozené. Řasy jsou v různých délkách a barvách. Velikou výhodou prodloužených řas je, že nepotřebují žádné další líčení.

První aplikace nových řas trvá cca 1,5 - 2 hodiny, doba je závislá na hustotě přírodních řas.Tzn. čím více přírodních řas, tím je doba aplikace delší. Při doplnění řas počítejte s dobou aplikace cca 1 - 1,5 hod.

Po aplikaci se prvních 24 hodin nesmí řasy vystavovat kontaktu s vodou a 48 hodin nevystavujte řasy kontaktu s párou. Na řasy nesmí přijít krémy, odličovače či jiné přípravky na bázi oleje, protože olej narušuje používané lepidlo a snižuje se životnost řas.

Doporučuji řasy odlíčit naposledy večer před aplikací druhý den, tedy v den aplikace, už nelíčit, ani nic nenanášet. Jinak ale můžete být klasický nalíčená (make-up, stíny, linky, dolní řasy.)

Doplnění se provádí po 3-4 týdnech. Po více jak 5ti týdnech je nutné vyměnit celý set.