Kosmetika

Dopřejte si nejjemnější doteky bylinek…

Nabízím

 • kompletní kosmetické služby
 • prodej certifikované přírodní kosmetiky
 • svým zákaznicím a zákazníkům doporučuji kosmetické balíčky pro domácí ošetření pleti

Pracuji s

 • certifikovanou přírodní kosmetiku a bio kosmetiku
 • tato výjimečná kosmetika se vyrábí v krásném prostředí Českosaského Švýcarska

Certifikovaná přírodní a bio kosmetika

CPK

produkty s označením CPK nebo CPK BIO garantují splnění níže uvedených kritérií:

CPK – certifikovaná přírodní kosmetika

 • Výrobky obsahují nejkvalitnější rostlinné suroviny včetně surovin pocházejících z ekologického zemědělství, případně ze sběru bylin či plodů rostoucích ve volné přírodě.
 • Výrobky neobsahují parafín, vazelínu, silikony a jiné ropné produkty.
 • Výrobky neobsahují žádné syntetické, vonné, konzervační a barvící látky.
 • Výrobky neobsahují geneticky modifikované suroviny.
 • Výrobky ani výchozí suroviny nejsou testované na zvířatech, nejsou používány suroviny z mrtvých zvířat (zvíření kolagen a glycerin, vorvaňovina, norkový tuk a další)
 • Výrobky neobsahují chemické UV filtry, elektronové nosiče, ethoxylované suroviny.
 • Sběr rostlin probíhá šetrným způsobem s přihlédnutím na ochranu životního prostředí.
 • Výrobce splňuje požadavky na ekologickou likvidaci odpadů, ekologickou šetrnost výroby a obalových materiálů.

CPK bio – certifikovaná přírodní kosmetika bio

minimálně 20 % tvoří podíl biosložek, jejichž původ je doložen certifikátem organizace provádějící kontrolu ekologického zemědělství (přičemž se do hmotnostního podílu nezapočítává voda)

zdroj: www.kez.cz

Ráda se vám budu věnovat od pondělí do pátku.

V případě vašeho zájmu a po předchozí domluvě za Vámi, v okolí Děčína, mohu přijet.

Objednávat se můžete

od 20. srpna 2016 na telefonním čísle 775 866 161

Omlouvám se, pokud vám nezvedám telefon - pracuji, od zákaznic a zákazníků neodcházím, zavolám zpět, jakmile to bude možné. Děkuji.


Naše pleť se mění nejenom v souvislosti se střídáním ročních období, ale je jiná každý den, proto kosmetické ošetření přizpůsobuji vždy vašim aktuálním potřebám.

Vyzkoušejte například rozmazlení s levandulí, zasněte se s růží, užijte si veselou atmosféru pomerančů nebo sladkou vůni horké čokolády…

Pro hýčkání velmi citlivé pleti je možné použít přípravky bez přidaných éterických olejů.

Kosmetické služby

Pravidelné kosmetické ošetření pleti napomáhá udržovat pleť čistou a svěží, zpomaluje stárnutí pokožky a zlepšuje její elasticitu. Čas, který věnujete návštěvě kosmetického studia je jen a pouze o vás a vaší spokojenosti. Ošetření pleti přírodní, bio, aromaterapeutickou kosmetikou s vzácnými éterickými oleji dodává kosmetice další rozměr hluboké relaxace. Vzácné éterické oleje začínají působit s prvním nadechnutím a budou vás provázet po celý zbytek dne. Dopřejte si ty nejjemnější doteky bylinek…

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Svaly v obličeji se uvolňují a kůže se lépe prokrvuje, tím dochází k obnově struktur pleti, rychlejšímu odvodu odpadních látek a úbytku podkožního tuku. Manuální lifting zlepšuje vzhled a kvalitu pleti takovým způsobem, že se často změní výraz obličeje. Známky únavy zmizí a zákazník odchází s novou tváří.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je technika harmonizující tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik dochází k uvolnění oblasti šíje, ramen a hlavy a navození klidu a psychické pohody. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zvyšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

čokoláda

Luxusní čokoládové ošetření

Luxusní čokoládové ošetření výjimečným způsobem propojuje peeling, čokoládovou masáž a čokoládový zábal (čokoládovou masku). Dokonale uvolní vaše tělo i vaší mysl. Vůně čokolády působí proti stresu a přináší pocit dobré nálady.

Čokoláda obsahuje například hořčík, vápník, draslík, ale také vitamíny, minerály a antioxidanty, které jsou důležité pro náš organismus. Během tohoto ošetření pokožka tyto látky vstřebává a tím dochází k detoxikaci, vyživení, regeneraci pokožky. Ve spojení s peelingem s obsahem kávy je pokožka hladší a barevně více sjednocená.

Další účinné látky obsažené v masce a zábalu pokožku prokrvují, vyhlazují a napínají.
Obsažené oleje pokožku zvláčňují a zabraňují jejímu vysychání.

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je velmi stará, tradiční a dodnes nejrozšířenější metodou depilace. Díky svým unikátním vlastnostem se stává stále oblíbenější po celém světě.

Jedná se o nejšetrnější způsob depilace. Cukrová pasta neobsahuje chemické přísady, parfemace, barviva, která mohou dráždit pokožku – pasta obsahuje pouze čistě přírodní produkty.

Cukrová pasta ulpívá pouze na chloupcích odumřelých kožních buňkách, a proto nehrozí poranění pokožky, je minimalizováno riziko zanícených pupínků.

pasta depilace
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain